#EsėViešbutis

Miesto parke, ant upės kranto

Taigi, planuoji apsilankyti Birštone. Tiesiog atvykti neverta, verta atvykti ir gerai praleisti laiką. Atostogauti, darbostogauti, atsijungti ir įsikrauti. Pasistengė dizaineriai ir menininkai, tad fotogeniškų kampų čia rasi daug.

Kitaip nei namuose

Žinoma, namuose yra geriausia. Bet žinoma ir tai, kad kartais reikia iš jų ištrūkti. Pabūti kitaip ir kitur. Kambarius įrengėme ne taip, kaip namuose. Čia rasi meną, netikėtas spalvas, o svarbiausia, kad kiekvienas numeris kitoks. Gali pasirinkti pagal nuotaiką – spalvotą, Zen tema, su kalnų vaizdais arba valtimi vietoj kabyklos.

Mažiems ir amžinai jauniems

Tinka absoliučiai visiems, nuo gimimo iki kol jauni širdyje. Netikėti kambariai žaidimų tematika. Tiesiog gera atmosfera. Geros lovos, geras Wi-Fi, geras gastrobaras su naktiniais užkandžiais, vaikų kambarys su jaukiomis slėptuvėmis (auklė su polėkiu) ir savitarnos parduotuvė. Kodėl nuotraukoje ledai? Nes ledai įtraukti į pusryčių meniu (savaitgaliais pusryčiaujam nuo 8 val. darbo dienomis nuo 9, jei pramiegosi, tada nuo 10:30, na bet 13 val. jau pietaujam visgi).

Visiems įdomu kainos; skaityk toliau

Kainų skyrelis čia pasirink, kas domina, sužinok, kiek kainuos. Po to rezervuok geru laiku, įsiregistruok ir išsiregistruok internetu per išmanuoklį, pasirink kambarį ir apmokėk. Jokių tvarkdarių registratūroje, kurie išnyksta it dūmas kaip tik tada, kai jų skubiai reikia.

Atvažiuok ir parašyk savo #NaująIstoriją. O apie kambarius skaityk toliau.

Meniu