#EsėSpa

Kaip mes suprantame SPA

SPA – trys raidės, bet reiškia tiek daug. Sveikata ir vanduo. Atsipalaidavimas ir masažas. Ramus pabuvimas ir poilsis protui. Baseinas ir išsitaškymas. Susitelkimas ir pasikaitinimas pirtyje. Magija tiesiog. Ateik, palepinsime.

Apie baseiną ir pirtis

#EsėSPA rasi ne tik jaukius spa procedūrų kabinetus, bet ir tris skirtingas pirtis, vieną baseiną dideliems ir neskęstantiems, didelę masažinę vonią tingiems ir šiltą taškalynę-braidalynę mažiesiems. Gultai su vaizdu į pušis, kad atgautum jėgas prieš kitą plaukimą.

Mums rūpi, kad neliptų ant galvos

Kam trintis, jeigu galima plaukti delfinu? Patikrink baseino užimtumą dar kambary – šio puslapio viršuje arba per TV kambaryje pažiūrėk, kiek dabar žmonių lankosi baseine. Laikas spa centre turi būti malonus, o kam malonu, kai net laisvų gultų nėra? Jei baseinas dabar užimtas, patikrink kalendorių, gal kaip tik dabar vyksta bendri užsiėmimai.

Apie masažą ir kitus SPA malonumus

Mes žinome, kad spa – tai ne vien pirtis ir kubilas, todėl turime jaukius mini ritualų (ne ritualinius) kambarius. Ten išminkysime įtampą nugaroje ir išmesime minčių raizgalynę iš galvos, šiltai įvyniosime, paskui išvyniosime, nušveisime ir atjauninsime.
SPA procedūrų meniu sukurtas dideliems ir mažiems.

Ko norėtum dabar? Išsirink toliau

Meniu