Apie dumblius ir išgelbėtą ruonį

Vandenyno jausmas vonioje, bangų ošimas spa: kodėl #Esė naudojame ekologiško prekės ženklo VOYA kūno priežiūros priemones (su jūros dumbliais!)? Gal dėl to, kad jūros dumbliai yra jėga, gal kad ekologiškų ingredientų VOYA produkcijoje nuo 70 iki 99,7 %, o gal tiesiog, kad mylime visus, kas randa laiko atvykti pas mus, ir nenorime jų nuodyti visokiais… (prekės ženklų neminėsime).

Taigi, kodėl mylime VOYA? Dėl tvaraus ir ekologiško požiūrio į veiklą, nes jie: 1. Jūrų dumblius iš Ramiojo vandenyno renka rankomis, kad apsaugotų subtilią Vakarų Airijos pakrantės aplinką. 2. Prisideda prie > 6098 kv.m. pasaulio laukinės gamtos buveinių apsaugos mažindami anglies dvideginio išmetimą. 3. Rūpinasi ruoniais ir remia šių nuostabių padarų gelbėtojus – „Seal Rescue Ireland“. 4. Visas Voya priežiūros priemonių dėžutes galima kompostuoti. Pakuotėms naudojamas specialus FSC sertifikuotų medžiagų mišinys, kurio sudėtyje yra jų pačių surinktų jūros dumblių.

Ko čia nemylėti? ㋛

Dar apie jūrų dumblius. Šis nuostabus augalas išgyvena filtruodamas maistines medžiagas iš vandenyno ir pasisavindamas didžiulį mineralų ir vitaminų kiekį. Antioksidantų junginiai, natūraliai randami jūros dumbliuose, turi tą mistinį atkuriantį ir drėkinantį poveikį.

Ramiojo vandenyno lobiu praturtintos ekologiškos VOYA priemonės lauks #Esė kambariuose ir #EsėSpa, nes rūpintis savo oda, reiškia mylėti kiekvieną jos milimetrą, kiekvieną dieną.

Meniu