Spa etiketo taisyklės

Spa etiketo taisyklės

I. SPA PROCEDŪROS

SPA procedūras galima rezervuoti telefonu arba registratūroje. Kainos ir atliekamos procedūros pateiktos SPA kainynuose ir viešbučio interneto svetainėje.

II. SPA ETIKETAS

 1. Siekdami užtikrinti Jūsų poilsį, kuris pateisintų Jūsų lūkesčius, kviečiame susipažinti su SPA etiketu. SPA etiketas – tai tam tikros taisyklės arba normos, apie kurias verta žinoti prieš einant į SPA centrą ir kurių būna nedrąsu klausti.
 2. Prašome atvykite ne mažiau kaip 5-8 min. prieš SPA procedūrą. Vėlavimas gali sutrumpinti Jūsų procedūros laiką (procedūros nurodytas laikas apima ir pasiruošimą procedūrai).
 3. Mūsų specialistai Jus pasitiks prieš procedūrą ir pasikviesį į kabinetą, kuriame atliks procedūrą. Specialistas pasiklaus Jūsų apie sveikatos problemas, papasakos apie procedūrą, jos eigą bei kokios priemonės bus naudojamos.
 4. Masažas ir kitos kūno bei veido procedūros yra atliekamos ant nuogo kūno, tačiau Jums bus skirti vienkartiniai apatiniai, o neliečiamos zonos bus uždengtos rankšluosčiais ir paklodėmis.
 5. Būtinai praneškite jei laukiatės, maitinate kūdikį, turite tam tikrų alergijų ar traumų, neseniai darytas veido ar kūno intervencijas ar kitus negalavimus. Nuo to priklauso kokias paslaugas Jums parinksime, nes ne visos procedūros tinka absoliučiai visiems.
 6. Jeigu peršalote, karščiuojate ar prastai jaučiatės – procedūrų reikėtų atsisakyti.
 7. Mes nerekomenduojame pradėti procedūros tuščiu skrandžiu arba iškart po valgio, venkite sunkaus maisto bent vieną valandą iki procedūros bei po jos.
 8. Jeigu užsisakėte masažą ar procedūrą kūnui arba ketinate eiti į pirtis, rekomenduojame gerti daugiau skysčių. Pakankamas skysčių kiekis organizme užtikrins maksimalų detoksikuojantį efektą.
 9. Šiltas dušas prieš procedūrą puikiai atpalaiduos bei suteiks dar didesnį malonumą jos metu.
 10. Venkite skutimosi ar depiliacijos procedūros dieną, ypač jei planuojate atlikti kūno šveitimą. Naudojamos priemonės gali suerzinti Jūsų odą.
 11. Prieš veido procedūras būtinai užsiminkite apie turimus kontaktinius lęšius.
 12. Į procedūras rekomenduojame ateiti be makiažo.
 13. Alkoholis ir procedūros – nesuderinami dalykai, nevartokite alkoholio prieš procedūras ir iš karto po jų.
 14. Visi specialistai turi teisę atsisakyti atlikti procedūrą svečiui, kuris yra apsvaigęs nuo alkoholio, narkotinių medžiagų, priekabiauja ar kitais žeidžiančiai veiksmais žemina darbuotoją.
 15. Jeigu procedūros metu Jūsų kažkas netenkina (masažo stiprumas, patalpos temperatūra ir pan.) pasisakykite specialistui. Taip galėsime užtikrinti, kad procedūra teiktų malonumą.
 16. Gerbdami savo ir viešbučio svečių poilsį prašome SPA erdvėse netriukšmauti- mėgaukitės poilsiu ramybės oazėje.
 17. Prašome nesinešti elektroninių prietaisų (mobiliųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamų kompiuterių ir kt.) į SPA centro patalpas, išnaudokite laiką skirtą savo poilsiui ir pilnam atsipalaidavimui SPA centre. Juk tiek mažai laiko skiriame sau.
 18. Po procedūros neskubėkite, leiskite sau dar kelias minutes pagulėti ir pasimėgauti potyriu. Bet vis dėl to neužmirškite, kad po Jūsų gali būti paskirtas laikas kitam svečiui. Gerbkime savo bei kitų svečių laiką.
 19. Esame šeimai draugiškas viešbutis, tačiau, naudojantis SPA paslaugomis, prašome pasirūpinti savo mažyliais. Jaunesnius nei 18 m. amžiaus svečius turi prižiūrėti suaugusieji. Siūlome specialių procedūrų mažiesiems ir rekomenduojame pasitarti su mūsų SPA / registratūros darbuotojais, kurie padės teisingai pasirinkti.
 20. Mes labai laukiame Jūsų nuoširdžios nuomonės apie potyrius ir procedūras. Tai galite parašyti anketoje pateiktoje po Jūsų procedūros ar registratūroje. Ji padės mums tobulėti ir kelti Jums teikiamų paslaugų kokybę.

III. PROCEDŪRŲ UŽSAKYMAS

SPA procedūras galite užsisakyti telefonu. Taip pat viešbučio registratūroje. Norėdami užsisakyti procedūrų, pasitarkite su mūsų administracijos bei SPA darbuotojais, kurie padės teisingai pasirinkti. Rekomenduojame iš anksto užsisakyti pageidaujamas paslaugas, kad galėtumėte jomis pasinaudoti norimu laiku.

III. PROCEDŪRŲ ATŠAUKIMAS

Atsisakius procedūros mažiau nei 4 val. iki paskirto laiko, prašysime sumokėti visą paslaugos kainą.

Meniu