VOYA organiški kūno puoselėjimo ritualai
VOYA „Mindful dreams“ ritualas – atpalaiduojanti ir stresą mažinanti masažo procedūra visam kūnui ir veidui (Organic)

75 min. 90 €

VOYA kūno šveitimas su organininiais, levandomis kvepiančiais vandenyno dumbliais bei cukrumi „Organic Lavender and Seaweed Sugar Glow”

50 min. 50 €

,,Tingios dienos“ – VOYA detoksikuojanti ir liekninanti vonia su natūraliais vandenyno dumbliais

45 min. 39 €

VOYA „Mindful dreams“ ritualas – atpalaiduojanti ir stresą mažinanti masažo procedūra visam kūnui ir veidui (Organic)

75 min. 90 €

Sveiki atvykę į unikalų „Mindful dreams“ masažo ritualą, turintį sustiprintą atsipalaidavimo poveikį – pamirškite visas įtampas ir stresą. Pajuskite laukinių, natūralių vandenyno dumblių atkuriamąją galią odai ir savijautai. Levandų ir rozmarinų kvapas apgaubia kūną ir sielą, mažina stresą, ugdo vidinį sąmoningumą ir ramybę. Ritualo metu naudojami raminamieji aliejai ir meditacijos metodai padeda užtikrinti ramų nakties miegą ir gerą vidinę savijautą. Tai visapusiškas masažas nuo galvos iki kojų pirštų galiukų su kūno šukavimu specialiomis VOYA šukomis, šveitimu ir raminančiais kvėpavimo pratimais.

55 min. masažo sudėtis: raminantys kvėpavimo pratimai + meditavimo ritualas + veido, kaklo ir dekoltė srities nuvalymas + kūno „šukavimas“ VOYA šukomis ir šveitimas + veido masažas + galvos odos masažas + viso kūno ir pėdų masažas + odos drėkinimas.

Procedūros metu naudojama organinė VOYA kosmetika, praturtinta vandenyno dumbliais – stimuliuojantis citrusų ir baziliko eterinių aliejų esencija, rožinis kvarcas, levandų ir cukraus šveitiklis kūnui „Lavender Sugar Scrub“, organinis VOYA vandenyno dumblių aliejus „Mindful Dreams“ valomasis veido pienelis „Cleans and Mend“ beidrėkinantis „Softley Does It“ kūno losjonas.

VOYA kūno šveitimas su organininiais, levandomis kvepiančiais vandenyno dumbliais bei cukrumi „Organic Lavender and Seaweed Sugar Glow”

50 min. 50 €

Nuostabaus aromato levandų aliejaus, natūralių vandenyno dumblių ir cukraus mišinys pasižymi dvejopu poveikiu: cukrus švelniai šalina negyvas odos ląsteles, o vandenyno dumblių ekstraktai su levandų eteriniu aliejumi detoksikuoja, gydo odą nuo uždegimų, pagerina kraujotaką ir limfinės sistemos veiklą.

Procedūros metu naudojama organinė VOYA kosmetika, praturtinta vandenyno dumbliais – „Lavender Sugar Glow“ šveitiklis ir „Softly does it“ kūno losijonas. Į VOYA šveitiklio sudėtį įeina natūralus levandų aliejus, cukrašvendrių rudasis cukrus, natūralūs fucus serratus dumbliai, kurie, būdami vandenyno filtru, savyje sukaupia didžiulį mineralų ir vitaminų kiekį. Juose gausu antioksidantų, kurie giliai detoksikuoja ir skaido pieno rūgštis.  

,,Tingios dienos“ – VOYA detoksikuojanti ir liekninanti vonia su natūraliais vandenyno dumbliais

45 min. 39 €

Tik apsistojusiems Ponioje Didžiojoje studijoje dviems (R404)

Panirus į ekologiškų, rankomis rinktų Atlanto vandenyno dumblių Fucus Serratus vonią, iš organizmo šalinami toksinai, malšinamas skausmas ir uždegimai, sudrėkinami gilieji odos sluoksniai, gerėja apykaita, skatinami gijimo procesai. Šis vonios ritualas yra pats natūraliausias ir gryniausias iš visų organinių VOYA procedūrų, kurios metu gydo natūrali gamtos jėga. Vandenyno dumbliai giliai drėkina odą, detoksikuoja ir pašalina nepageidaujamus toksinus, gerina kraujotaką, stiprina plaukus ir nagus bei skatina gijimą. Tinka visų tipų odai. Rekomenduojama kenčiantiems nuo psoriazės, egzemos ar dermatito.

Procedūra vyksta panirus į vonią su vandenyno dumbliais savo viešbučio kambaryje. Rekomenduojama vonioje išgulėti iki 30 min., o papildomas 15 min. skirkite pasiruošimui. Tuos pačius dumblius galima naudoti 3 kartus, tad gausite kibirėlį, į kurį galėsite sudėti panaudotus dumblius, tačiau jei savo buvimo metu galimybės panaudoti dumblių dar kartą neturėsite, galėsime juos patogiai supakuoti išsivežti su savimi.

Meniu