Spa etiketo taisyklės

RAMYBĖ. JOKIO NEMALONAUS TRIUKŠMO
Maloniai prašome gerbti visų svečių teisę į privatumą ir netrikdyti jų ramybės. Spa centre prašome nesinaudoti mobiliaisiais įrenginiais ir fotoaparatais, nekelti triukšmo ir nerūkyti.

KAIP PASIRUOŠTI EINANT Į SPA CENTRĄ?
Eidami į spa centrą vilkėkite kambaryje paliktu chalatu. Švarius rankšluosčius rasite baseino ir pirčių erdvėje. Jūsų patogumui prieš įėjimą į baseinų ir pirties zoną įrengtas persirengimo kambarys su rakinamomis spintelėmis. Rekomenduojame dėl savo saugumo avėti gumines šlepetes. Prieš spa procedūras mūsų specialistai pasiūlys apsivilkti vienkartinius apatinius.

LANKYMOSI LAIKAS BASEINO IR PIRTIES ERDVĖJE
Viešbučio Esė svečiai be papildomo mokesčio gali neribotą laiką lankytis baseino ir pirčių erdvėje: nuo 9:00 iki 21:00 val.

ATVYKIMO MASAŽUI AR SPA PROCEDŪRAI LAIKAS
Prašome atvykti likus ne mažiau kaip 10 min. iki procedūros, kad turėtumėte laiko pasiruošti, persirengti ir atsipalaiduoti.

MAŽIEJI
Esė šiltai laukiami maži ir dideli. Svečių maloniai prašome pasirūpinti savo vaikų saugumu, kad po viešnagės visiems litkų daug šiltų įspūdžių. Jaunesni nei 16 metų asmenys spa centre (tiek baseino ir pirčių, tiek spa procedūrų erdvėje) laukiami su atsakingų suaugusiųjų palyda. Mažiesiems galime pasiūlyti specialiai jiems skirtų procedūrų. Vaikams spa procedūras atliekame nuo 7 m. amžiaus.

SPA PROCEDŪRŲ UŽSAKYMAS
Procedūras kviečiame užsakyti internetu, prisijungus prie savo paskyros esehotel.lt, telefonu arba kreipiantis į darbuotojus gastrobare. Rekomenduojame iš anksto užsisakyti pageidaujamas paslaugas, kad galėtumėte jomis pasinaudoti norimu laiku. Taip pat kviečiame atvykti į bendras mankštos, jogos, meditacijos ir kitus užsiėmimus, kurių tvarkaraštį galite sekti esehotel.lt skyriuje KAS VYKSTA?

Meniu