Ekologiškos procedūros vaikams
Nugaros masažas su organiniu VOYA vandenyno dumblių aliejumi

20 min. 30 €

Sausas, giluminis ir atpalaiduojantis vandens kūno masažas „Aquai“

15 min. 10 €

Nugaros masažas su organiniu VOYA vandenyno dumblių aliejumi

20 min. 30 €

Masažas skirtas vaikams nuo 7 iki 14 metų amžiaus. Tai specialiai vaikams pritaikytas, švelnesnis nei įprastai, bet efektyvus masažas, kuris atpalaiduoja ir stiprina įtemptus nugaros raumenis, malšina stresą. Reguliarus masažas gali pagerinti miegą ir yra puiki pagalbinė priemonė koreguojant laikyseną, stiprinant raumenis. Dėl atpalaiduojančio, įtampą mažinančio poveikio stiprėja vaikų imuninė sistema, jie tampa atsparesni ligoms ir žvalesni, turi geresnį apetitą.

Masažas atliekamas su vandenyno dumbliais praturtintu, atplaiduojančiu ir maitinančiu VOYA „Mindful Dreams“ aliejumi.*

*„Mindful Dreams“ aliejaus sudėtis – vandenyno dumbliai Himanthalia Elongata, kurie aprūpina odą mineralais bei atstato drėgmės balansą, erškėtrožių, levandų, argano ir nakvišų eteriniai aliejai. Levandos ramina, arganas didina odos elastingumą, o nakvišų eterinis aliejus stiprina odos barjerinę fukciją, gydo egzemą, dermatitą ir sunkiai gyjančias žaizdas.

Sausas, giluminis ir atpalaiduojantis vandens kūno masažas „Aquai“

15 min. 10 €

Šis masažas skirtas vaikams nuo 7 iki 14 metų amžiaus. Tai nuostabi alternatyva tradiciniam masažui. Procedūra vyksta patogiai gulint ant vandens lovos „Aquai“ be masažo specialisto. Tai sausas masažas, nes po membrana purškiamos vandens srovės efektyviai masažuoja visą kūną arba pasirinktas sritis. Viso kūno masažas suteikia gilų atsipalaidavimą, pečių masažas palengvina kaklo skausmus, o apatinės dalies masažas padidina judėjimo laisvę. „Aquai“ masažas pagerina kraujo ir medžiagų apytaką, deguonies pernešimą, o taip pat pasižymi šilumos ir pulsuojančio vandens teikiamais terapiniais privalumais. Masažo metu klausoma pasirinkta muzika. Tai gilus atsipalaidavimas ir geros sveikatos pulsas!

Meniu